Witamy 

Budujemy społeczność, która po pierwsze żywo interesuje się sprawami przyrody, a po drugie chce mieć możliwość zabierania głosu w dyskusji na temat najbardziej racjonalnych form jej ochrony. Jeśli tak właśnie postrzegasz siebie – zachęcamy – wyjdź poza rolę odbiorcy naszego portalu i zarejestruj się w naszym Klubie (wkrótce). Twórzmy razem grupę ludzi aktywnych i zafascynowanych naturą.

To naprawdę bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy. Będziemy przesyłać Ci dodatkowe informacje o tym, co dzieję się w Puszczy Białowieskiej i zaprosimy na wspólną wyprawę do królestwa żubrów! Zabierzemy na nie (planujemy dwie wyprawy w roku) naszych najbardziej aktywnych Klubowiczów! Wystarczy śledzić portal i nasze profile w mediach społecznościowych, brać udział w konkursach oraz quizach, dzielić się z nami swoimi opiniami na temat spraw związanych z PB – jednym słowem działać!

Puszczańskie wyprawy będą wyjątkową szansą na przeżycie niezwykłej przygody i obserwację przyrody wraz z ekspertami! A poza tym – to zapewne miła informacja – pokryjemy koszty pobytu naszych Klubowiczów w PB!

Aby odzyskać hasło wprowadź email, który został podany przy rejestracji i kliknij przycisk poniżej