Powoli rozpędzamy naszą przyrodniczą maszynę, czyli portal puszcza.tv. Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień będziemy oferować naszym Czytelnikom nowe możliwości obserwowania życia Puszczy Białowieskiej bez wychodzenia z domu. Chcemy pokazać Wam puszczański świat – opowiedzieć o jego mieszkańcach, o zachodzących między nimi relacjach, o tym, co możemy zrobić, by zawsze był bezpieczny i w nienaruszonym stanie dotrwał do czasów dorosłości naszych pra, pra, prawnucząt.  

Już niebawem wchodząc na puszcza.tv nasi Czytelnicy będą mogli obserwować kilka przepięknych zakątków Puszczy Białowieskiej. I wszystkich ich mieszkańców! Bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy, będziecie mogli sprawdzić, co dzieje się na Waszej ulubionej puszczańskiej polanie. Będziemy publikować unikatowe filmy i zdjęcia wykonywane każdego dnia w kilkunastu miejscach PB, opowiadać o zwyczajach zwierząt i tłumaczyć ich zachowania, które uda nam się zarejestrować.  

Będą konkursy z cennymi nagrodami, Klub Miłośników Puszczy – dla przyrodniczych maniaków, i zupełnie wyjątkowe zaproszenia na przygodowe weekendy na terenie PB – dla najbardziej aktywnych użytkowników naszego portalu.  

Chcemy być także miejscem rzeczowej dyskusji o najlepszych metodach ochrony bogactwa białowieskiej natury. Bez szaleństwa, w oparciu o merytoryczne argumenty. Bez polityki.  

Zapraszamy!  
Zespół puszcza.tv